SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Souhlasím se shromaždováním, uchováním a zpracováním osobních údajů, které poskytuji společnosti Sentivan Company s.r.o., se sídlem Havířov - Město, Železničářů 1529/1c,  PSČ 73601, IČ: 025 13 871 (příp. jejím zaměstnancům). Tato data jsou potřebná k sjednání pojištění, přípravě nové nabídky anebo ke zkvalitnění stávající nabídky pro klienta nebo potenciálního klienta. V rámci zkvalitnění služeb mohou být telefonní hovory s Vámi monitorovány.

Některé údaje uvedené zájemcem při žádosti o pojištění mají povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Zájemce souhlasí se šířením obchodního sdělení elektronickou formou (§ 7 zákona č. 480/2004 Sb.). Souhlas zájemce je poskytován na dobu neurčitou. Zájemce bere na vědomí, že společnost Sentivan Company s.r.o. kdykoli v průběhu zpracování osobních údajů poskytne zájemci informace o rozsahu a účelu zpracování osobních údajů či vysvětlení ke způsobu zpracování osobních údajů.

Společnost Sentivan Company s.r.o. si vyhrazuje právo použít osobní data a údaje klientů společnosti Sentivan Company s.r.o. s cílem zasílání informací o novinkách a nových produktech a službách společnosti Sentivan Company s.r.o. nebo jejích partnerů.

Každý klient společnosti Sentivan Company s.r.o. může kdykoliv písemně požádat společnost Sentivan Company s.r.o. o částečné anebo úplné odstranění jeho osobních údajů z databáze společnosti Sentivan Company s.r.o. kromě těch údajů, které jsou nezbytné ke správě stávajících pojistných smluv anebo jiných produktů a služeb daného klienta sjednaných prostřednictvím společnosti Sentivan Company s.r.o.

Proč využít SpočítejPojištění.cz?

  1. Nejvýhodnější nabídky pojištění na trhu.
  2. Nejsme obyčejný srovnávač cen. My lepší ceny vytváříme.
  3. Nejsme srovnávací automat. Jsme lidé. Osobní přístup.

Porovnáváme pro vás stovky nabídek všech pojišťoven

Potřebujete se poradit?

Zákaznická infolinka:
730 184 184
PO-PÁ 8:00 - 16:30

E-mail:
info@spocitejpojisteni.cz
Zavoláme Vám zdarma zpět:

Nebojte se nás zeptat. Jsme tu pro Vás.