Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o ochraně osobních údajů

O nás

Web SpocitejPojisteni.cz provozovaný společností Sentivan Company s.r.o. se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Spolupracuje s největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice a to je ePojisteni.cz.

Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven. S pojišťovnami a s významným partnerem v oblasti pojištění máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s ePojisteni.cz vyjednány a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

V případě jakýchkoli dotazů jsou k dispozici na telefonu nebo na naši pobočce v Havířově naši pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem a uzavřením pojištění. Porovnáváme a zprostředkováváme produkty z mnoha oblastí pojištění. Přes SpocitejPojisteni.cz si můžete zařídit pojištění vozidel, cestovní pojištění, pojištění domova nebo ušetřit na dalších produktech, které nabízíme.

Důvěryhodný partner

Společnost Sentivan Company, která provozuje web SpocitejPojisteni.cz  získala v roce 2014 licenci od Osvědčení České národní banky (ČNB)

a umožňuje spolupracovat se všemi pojišťovnami v ČR. Sentivan Company s.r.o. podléhá důkladnému dozoru ČNB.

Pro své klienty provozuje společnost Sentivan Company s.r.o.  klientské centrum nabízející komplexní asistovanou pomoc, individuální konzultace a osobní řešení jakýchkoliv případů. Klientské centrum se nachází v Havířově. Detailní informace o klientském centru naleznete v sekci Kontakt.

Proč využít SpočítejPojištění.cz?

  1. Nejvýhodnější nabídky pojištění na trhu.
  2. Nejsme obyčejný srovnávač cen. My lepší ceny vytváříme.
  3. Nejsme srovnávací automat. Jsme lidé. Osobní přístup.

Porovnáváme pro vás stovky nabídek všech pojišťoven

Potřebujete se poradit?

Zákaznická infolinka:
730 184 184
PO-PÁ 8:00 - 16:30

E-mail:
info@spocitejpojisteni.cz
Zavoláme Vám zdarma zpět:

Informace o zpracování osobních údajů.

Nebojte se nás zeptat. Jsme tu pro Vás.